Igre 3000 registracija
Igre 3000

Power Pinball

Odlična pinball/fliper online igre, ki jo igrate v džungli.

Navodila igre Power Pinball: Navodila igre Power Pibal so enostavna. Za igranje uporabite smerne tipke: za nateg vzmeti smerno tipko za navzdol, za močan udarec tipko za navzgor ter za uprabljanje ročic smerni tipki za v levo ter desno. Če želite, da se vam točke shranijo, morate ob koncu obvezno klikniti na gumb SUBMIT SCORE (spodaj levo!). Točke lahko shranijo le registrirani člani.

Power Pinball info

Igra Power Pinball se nahaja v kategorijah

Igre z lestvico Fliper igre Zabavne igre Igre za otroke Pinball igre

Glasovanje, komentar, dodaj med priljubljene in urejanje igre Power Pinball

Lestvica najboljših 30

Pipi Taja 1115676700
Pipi Taja 1071616200
Pipi Taja 1018862900
4. Pipi Taja 1017395800
5. Pipi Taja 1011263200
6. Pipi Taja 1007538500
7. Pipi Taja 1000279800
8. Pipi Taja 999741000
9. Pipi Taja 999690500
10. Pipi Taja 977519900
11. Pipi Taja 761390000
12. Pipi Taja 654344900
13. Pipi Taja 577151200
14. Pipi Taja 534680100
15. Pipi Taja 531385800
16. Pipi Taja 514900000
17. Pipi Taja 510522900
18. Pipi Taja 509144000
19. Pipi Taja 509056100
20. Pipi Taja 408063600
21. Pipi Taja 403643400
22. Pipi Taja 339988900
23. Pipi Taja 339581300
24. Pipi Taja 280547700
25. Pipi Taja 271851900
26. Pipi Taja 264116400
27. Pipi Taja 240921600
28. Pipi Taja 240361900
29. Pipi Taja 237594000
30. Pipi Taja 236923600